Hedi Kiristaja

JUHATAJA

hedi@prodance.ee

Lilian Veetamm

ASUTAJA

lilian@prodance.ee


Lilian on harrastanud selliseid tantsustiile nagu showtants, hiphop ja contemporary jazz. Lisaks tantsutreeningutele tegeleb aktiivselt joogaga.

  • Treenerikutse EKR 3. (Eesti Olümpiakomitee)
  • EEVL EKR 4. Rühmatreenerite Tasemekoolitus. (2021)
  • Rahvusvaheliselt litsentseeritud Zumba®  fitnesstreener.
  • Noorsootöötaja Tase 6. (Tallinna Spordi- ja Noorsooamet)
  • Lilian on õppinud Inglismaal, London Pineapple Dance Studio’s.
  • 2017.aastal täiendanud end EEVL harrastusvõimlemise koolitusel. (VK Rütmika)
  • 2020. aastal täiendanud end Harrastusvõimlemise koolitusel. (MTÜ Võimlemisklubi Piruett)

Grisse Koppel

ASUTAJA

grisse@prodance.ee


Grisse alustas tantsimisega 4. aastaselt. Tantsinud on ta erinevatel showdel  ning lisaks on olnud cheerleader korv-, võrk-, ja jalgpalli mängudel.Peamiselt õpetab ta lastele showtantsu.

  • Treenerikutse EKR 4. (Eesti Olümpiakomitee)
  • EEVL EKR 4. Rühmatreenerite Tasemekoolitus. (2021)
  • Noorsootöötaja Tase 6. (Tallinna Spordi- ja Noorsooamet)
  • 2017. aastal täiendanud end EEVL harrastusvõimlemise koolitusel.
  • Rahvusvaheliselt litsentseeritud Zumba®  fitnesstreener.
  • 2019. aastal täiendanud end EEVL harrastusvõimlemise koolitusel. (VK Rütmika)
  • 2020. aastal täiendanud end Harrastusvõimlemise koolitusel. (MTÜ Võimlemisklubi Piruett)

Kerli Rand

TREENER

kerli@prodance.ee


Kerli annab Meie stuudios peamiselt Showtantsu treeninguid. Kerli tugevusteks on rõõmsameelsus ja positiivne suhtumine ümbritsevasse. Väga hea suhtleja, vastutustundlik ja hea meeskonnas töötaja.

  • 2019. aastal täiendanud end EEVL harrastusvõimlemise koolitusel. (VK Rütmika)
  • 2020. aastal täiendanud end Harrastusvõimlemise koolitusel. (MTÜ Võimlemisklubi Piruett)

Arabella Saaliste

TREENER

arabella@prodance.ee


Arabella on tegelenud tantsimisega ligi 17 aastat. Nende aastate sisse mahub 8 aastat iluvõimlemist, 12 aastat showtantsu, mitmeid aastaid cheerleadingut ning ladina ameerika võistlustantse. Iseloomult on Arabella väga avatud, kannatlik ning energiline.

  • 2020. aastal täiendanud end Harrastusvõimlemise koolitusel. (MTÜ Võimlemisklubi Piruett)

Ketlin Mõttus

TREENER

ketlin@prodance.ee


Ketlin viib Meie Tartu filiaalides läbi tantsulisi treeninguid lastele alates 3.eluaastast. Ta on lõpetanud Eesti Tantsuagentuuris tantsija koolituse. Olnud tantsija kahes lavastuses ja Koolitantsu meeskonnas. Tema tugevuseks on rõõmsameelsus ja huvitavate mõtete kogumine.

Grete-Lisette Gulbis

TREENER

grete@prodance.ee


Grete on spordiga seotud olnud terve oma teadliku elu, esmalt ilu- ja rühmvõimlemine ja siis järgnesid erinevad tanstustiilid, jooga erivormid ning HIIT-treeningud. Grete võimlemistee sai alguse 15.aastat tagasi VK Rütmikast, suurimateks saavutusteks peame võimlemise vallas mitmeid Eesti meistritiitleid kui ka MM 5.kohta ja Euroopa MV 6.kohta rühmvõimlemises. Tantsumaastikul suutis 2016.a vormistada “Eesti Parima tantsija” tiitli, ühtlasi on osalenud erinevatel workshopidel nii siin kui ka seal pool piiri, alustades balletiga ja lõpetades reggaetoniga. Kõige südamelähedastemaks tantsustiilideks said siiski Grete jaoks show, jazz ja kaasaegne.

  • Tartu Ülikooli Viljandi Kolledz – “Loovtants ja loovmäng” | 2016
  • Tantsuõpetja stardipakett | 2018
  • EEVL “harrastusvõimlemise koolitus” (VK Piruett) | 2019, 2020
  • Sportakrobaatika II-kategooria kohtunike koolitus | 2020
  • EOK EKR3 tasemekoolitus spetsiliseerumine rühmvõimlemisele | 2020-2021

Annette Välling

TREENER

annette@prodance.ee


Annette on tegelenud iluvõimlemise treeningutega alates 6. eluaastast. Kokku 9 aastat kahes klubis, VK Janika ja VK Piruett. Võistles nii Eestis kui ka erinevatel Euroopa meistrivõistlustel üle Euroopa. Peale iluvõimlemise on Annette osavõtnud ja avardanud oma silmaringi erinevates tantsustiilides.

  • 2019. aastal täiendanud end EEVL harrastusvõimlemise koolitusel. (MTÜ Võimlemisklubi Piruett)

Sirli Jüris

TREENER

sirli@prodance.ee


Sirli viib läbi akrobaatika treeninguid lastele alates 3.eluaastast. Akrobaatikaga alustas 7-aastaselt ning nüüdseks tegelenud juba 20 aastat. Võistelnud erinevatel akrobaatika aladel nagu sportakrobaatika ja Team Gym. Sirli on harrastanud ka tsirkuse alasid nagu žongleerimine, õhuakrobaatika, kätelseisud.

  • Treenerikutse EKR 4.

Irina Pikulik

TREENER

irina@prodance.ee


Irinal on TÜ pedagoogiline haridus, alates 9. eluaastast tegeles tantsimisega – ballett, rahvatantsud, seltskonnatantsud. Õppinud jazztantsu ja gurley hip-hopi Londonis Pineapple ja Stuudio 68 juures, külastanud palju MK- ja tantsulaagreid üle maailma – Euroopas ja Ameerikas; Eestis käib aktiivselt Heelsis ja jazz-funkis, koos Eesti kõige kogenumate ja parimate koreograafidega.

  • Venitustreener (Smart Stretching – koolitused, 2021) – Jooga & Fitness
  • Joogaõpetaja (Health and Fitness Education, UK, 2018)
  • EmpireShow tantsija

Helen Värno

TREENER

helen@prodance.ee

Helen annab treeninguid ProDance Tartu filiaalis. Helen alustas balletiga 6-aastaselt Vanemuise Tantsu- ja Balletikoolis ning jätkas hiljem õpinguid Tallinna Balletikoolis, mille lõpetasin 2018.aastal. Töötaskaks aastat Bulgaarias Plovdivi Riigiooperis balletiartistina. Pärast seda on Helen tegutsenud vabakutselisena ning tuuritanud tantsides nii Hiinas kui ka Prantsusmaal.

Treeneri tööd on varem teinud Eestis iluvõimlejate seas ning töötanud balletiõpetajana Katari pealinnas Dohas.
Hetkel õpib TLÜ Haapsalu Kolledži II kursusel tervisejuhiks ning mul on treeneri kutse EKR3.

Sandra Kulderknup

TREENER

sandra@prodance.ee


Sandra on tantsimisega tegelenud pisikesest saati ja õppinud erinevaid stiile, nendehulgas show & cheerleading, funkfusion, heels dance ja kaasaegne jazz. Tantsinud mitmetel võistlustel, spordimängudel ja erinevatel üritustel.

  • 2021 aastal läbinud Tallinna Ülikooli EKR3 treenerikoolituse

Liisa Humonen

TREENER

liisa@prodance.ee


Liisa annab showtantsu ja iluvõimlemise treeninguid.

Anete Ailiste

TREENER

anete@prodance.ee


Anete annab tantsulise iluvõimelmise treeninguid lastele alates 2.eluaastast.

Mart Joalaid

TREENER

mart@prodance.ee


Mart viib läbi akrobaatika treeninguid lastele alates 3.eluaastast.

Lisella Beatrice Kirjutaja

TREENER

lisella@prodance.ee

Beatrice on tantsimisega tegelenud üle 10 aasta, peamiselt just Cheerleading & Show alal, kuid täiendanud end pidevalt nii HipHop, Heels, Performance jms stiilides. Suur kogemustepagas cheerleaderina korv- kui ka võrkpallimängudel cheerleaderina ning erinevad esinemised showdel ja võistlustel. Lisaks tantsimisele on Beatrice Kanal 2 Reporter ilmateadustaja ning laulja.


Johanna Nursi

TREENER

johanna@prodance.ee

Johanna on iluvõimlemisega tegelenud 12 aastat, alustanud VK Rütmikas Tartus hiljem jätkanud Viljandis. Lõpetanud Viljandis ka spordikooli iluvõimlemise erialal. Lisaks tegelenud erinevate tänavatantsu stiilidega 6 aastat, võistelnud ise nii Eestis kui ka välismaal.


Aisel Agajeva

TREENER

aisel@prodance.ee


Lilian Mõttus

TREENER

lilianmõttus@prodance.ee

Lilian annab treeninguid ProDance Tartu filiaalis.


Carmen Koppel

TREENER

carmen@prodance.ee