Lasteaiad

ProDance Tantsustuudio koolituskuludelt on võimalik taodelda 20% tulumaksutagastust.

Treeningud toimuvad:

TALLINNAS/HARJUMAAL

  • Asunduse Lasteaed
  • Assaku Lasteaed
  • Järveküla Lasteaed
  • Harkujärve Lasteaed
  • Kose Lasteaed
  • Kelvingi Lasteaed
  • Kasekese Lasteaed
  • Kose Lasteaed
  • Kopli Lasteaed
  • Leerimäe Lasteaed
  • Liivalossi Lasteaed
  • Lagedi Lasteaed
  • Mooniõied Lasteaed
  • Mahtra Lasteaed
  • Magdaleena Lastaed
  • Mesimummu Lasteaed
  • Midrimaa Lasteaed
  • Mürakaru Lasteaed
  • Neeme Mudila Lasteaed
  • Nõmmemudila Lasteaed
  • Nõlvaku Lasteaed
  • Padriku Lasteaias
  • Pirita Lasteaed
  • Pirita-Kose Lasteaed
  • Pangapealse Lasteaed
  • Pelguranna Lasteaed
  • Põnnipesa Lasteaed
  • Pallipõnn Lasteaed
  • Pillerpall Lasteaed
  • Päikesejänku Lasteaed
  • Rannamõisa Lasteaed
  • Rõõmutarekese Lasteaed
  • Taaramäe Lasteaed
  • Taime Lasteaed
  • Tuule Lasteaed
  • Sõnajala Lasteaed
  • Tõrukese Lasteaed
  • Teelahkme Lasteaed
  • Võsukese Lasteaed
  • Vääna-Jõesuu Lasteaed
  • Õie Lasteaed
  • Ülemiste Lasteaed 

TARTUS

  • Annike Lasteaed
  • Helika Lasteaed
  • Hellik Lasteaed
  • Kivike Lasteaed
  • Meelespea Lasteaed
  • Poku Lastaed
  • Naerumaa Lasteaed
  • Krõll Lasteaed
  • Tähtvere Lasteaed
  • Tripsiku Lasteaed

 

 

Õie Lasteaed Tantsuline Iluvõimlemine
Treeningrühma kirjeldusKolmapäeviti. Esimene tund 05.09 kell 16.00
Kuutasu28.00
Registreerimine
Järgmised tunnidKolmapäev, 30.11.2022 15:20, Õie lasteaed, Võsa 16
Kolmapäev, 07.12.2022 15:20, Õie lasteaed, Võsa 16
Kolmapäev, 14.12.2022 15:20, Õie lasteaed, Võsa 16


Ülemiste Lasteaed Tantsuline Iluvõimlemine
Treeningrühma kirjeldusEsmaspäev 15.15-15.45
Kuutasu28.00
Registreerimine
Järgmised tunnidKolmapäev, 30.11.2022 15:15, Ülemiste Lasteaed, Peterburi tee 18
Kolmapäev, 07.12.2022 15:15, Ülemiste Lasteaed, Peterburi tee 18
Kolmapäev, 14.12.2022 15:15, Ülemiste Lasteaed, Peterburi tee 18


Assaku Lasteaed Tantsuline Iluvõimlemine
Treeningrühma kirjeldusTeisipäev 15.30-16.00 ja 16.05-16.35
Kuutasu28.00
Registreerimine


Asunduse Lasteaed Tantsuline Iluvõimlemine
Treeningrühma kirjeldusEsmaspäev 15.15-15.45
Kuutasu28.00
Registreerimine
Järgmised tunnidEsmaspäev, 05.12.2022 15:15, Asunduse Lasteaed, Pallasti 19
Esmaspäev, 12.12.2022 15:15, Asunduse Lasteaed, Pallasti 19
Esmaspäev, 19.12.2022 15:15, Asunduse Lasteaed, Pallasti 19


Harkujärve Lasteaed Tantsuline Iluvõimlemine
Treeningrühma kirjeldusEsmaspäeval!
Kuutasu28.00
Registreerimine


Järveküla Lasteaed Tantsuline Iluvõimlemine
Treeningrühma kirjeldusKolmapäev 15.30-16.00 ja 16.00-16.30
Alustame oktoobris!
Kuutasu28.00
Registreerimine
Järgmised tunnidKolmapäev, 30.11.2022 15:30, Järveküla lasteaed, Turu Tee 23
Kolmapäev, 07.12.2022 15:30, Järveküla lasteaed, Turu Tee 23
Kolmapäev, 14.12.2022 15:30, Järveküla lasteaed, Turu Tee 23


Kaseke Lasteaed Tantsuline Iluvõimlemine
Treeningrühma kirjeldusNeljapäev 15.15-15.45 ja 15.45-16.30
Kuutasu28.00
Registreerimine
Järgmised tunnidNeljapäev, 01.12.2022 15:15, Kaseke Lastaed, laagri
Neljapäev, 08.12.2022 15:15, Kaseke Lastaed, laagri
Neljapäev, 15.12.2022 15:15, Kaseke Lastaed, laagri


Kelvingi Lasteaed Tantsuline Iluvõimlemine
Treeningrühma kirjeldusNeljapäev 16.00-16.30
Kuutasu28.00
Registreerimine
Järgmised tunnidNeljapäev, 01.12.2022 16:00, kelvingi lasteaed, kelvingi
Neljapäev, 08.12.2022 16:00, kelvingi lasteaed, kelvingi
Neljapäev, 15.12.2022 16:00, kelvingi lasteaed, kelvingi


Kiisupere Lasteaed Tantsuline Iluvõimlemine
Treeningrühma kirjeldusNeljapäev 16.30-17.00 (Lauteri)
Teisipäev 10.00-10.30 (Gonsori 5)
Kolmapäev 11.15-11.45 (Gonsori 3)
Alustame Oktoobris!
Kuutasu28.00
Registreerimine
Järgmised tunnidTeisipäev, 29.11.2022 00:00, kiisupere lasteaed, kiisupere lasteaed
Kolmapäev, 30.11.2022 00:00, kiisupere lasteaed, kiisupere lasteaed
Neljapäev, 01.12.2022 00:00, kiisupere lasteaed, kiisupere lasteaed


Kopli Lasteaed Tantsuline Iluvõimlemine
Treeningrühma kirjeldusReede 15.45-16.15
Kuutasu28.00
Registreerimine
Järgmised tunnidReede, 02.12.2022 15:45, kopli lasteaed, kopli lasteaed
Reede, 09.12.2022 15:45, kopli lasteaed, kopli lasteaed
Reede, 16.12.2022 15:45, kopli lasteaed, kopli lasteaed


Kose Lasteaed Tantsuline Iluvõimlemine
Treeningrühma kirjeldusKose Lasteaias 16.00-16.30
Kose Kultuurimajas (vanemad) 17.00-17.45
Kuutasu28.00
Registreerimine
Järgmised tunnidKolmapäev, 30.11.2022 16:00, Kose Lasteaed, Pikk 30
Kolmapäev, 07.12.2022 16:00, Kose Lasteaed, Pikk 30
Kolmapäev, 14.12.2022 16:00, Kose Lasteaed, Pikk 30


Lagedi Lasteaed Tantsuline Iluvõimlemine
Treeningrühma kirjeldusKolmapäev 15.45-16.25

Kuutasu28.00
Registreerimine
Järgmised tunnidKolmapäev, 30.11.2022 16:30, Lagedi Lastaed, Kaare tee 41
Kolmapäev, 07.12.2022 16:30, Lagedi Lastaed, Kaare tee 41
Kolmapäev, 14.12.2022 16:30, Lagedi Lastaed, Kaare tee 41


Leerimäe Lasteaed Tantsuline Iluvõimlemine
Treeningrühma kirjeldusTeisipäev 16.30-17.00
Alustame oktoobris!

Kuutasu28.00
Järgmised tunnidTeisipäev, 29.11.2022 16:30, Leerimäe Lasteaed, Leerimäe tee 1
Teisipäev, 06.12.2022 16:30, Leerimäe Lasteaed, Leerimäe tee 1
Teisipäev, 13.12.2022 16:30, Leerimäe Lasteaed, Leerimäe tee 1


Liivalossi Lasteaed Tantsuline Iluvõimlemine
Treeningrühma kirjeldusTeisipäeval 16.30-17.00 (Grupp 1) 17.00-17.30 (Grupp 2)
Kuutasu28.00
Registreerimine
Järgmised tunnidTeisipäev, 29.11.2022 16:30, Liivalossi Lasteaed, Liivalaia
Teisipäev, 06.12.2022 16:30, Liivalossi Lasteaed, Liivalaia
Teisipäev, 13.12.2022 16:30, Liivalossi Lasteaed, Liivalaia


Mürakaru Lasteaed Tantsuline Iluvõimlemine
Treeningrühma kirjeldusEsimene Tasuta proovitrenn 06.09 17.00
Kuutasu28.00
Registreerimine
Järgmised tunnidKolmapäev, 30.11.2022 16:30, mürakaru lasteaed, reimanni 3 mürakaru lasteaed
Kolmapäev, 07.12.2022 16:30, mürakaru lasteaed, reimanni 3 mürakaru lasteaed
Kolmapäev, 14.12.2022 16:30, mürakaru lasteaed, reimanni 3 mürakaru lasteaed


Mahtra Lasteaed Tantsuline Iluvõimlemine
Kuutasu28.00
Registreerimine
Järgmised tunnidNeljapäev, 01.12.2022 16:00, mahtra lasteaed, mahtra
Neljapäev, 08.12.2022 16:00, mahtra lasteaed, mahtra
Neljapäev, 15.12.2022 16:00, mahtra lasteaed, mahtra


Mesimummu Lasteaed Tantsuline Iluvõimlemine
Kuutasu28.00
Registreerimine


Mooniõied Lasteaed Tantsuline Iluvõimlemine
Kuutasu28.00
Registreerimine


Nõlvaku Lasteaed Rahvatants
Treeningrühma kirjeldusTreeningud neljapäeviti!
Kuutasu28.00
Registreerimine
Järgmised tunnidNeljapäev, 01.12.2022 16:00, nõlvaku lasteaed, nõlvaku lasteaed
Neljapäev, 08.12.2022 16:00, nõlvaku lasteaed, nõlvaku lasteaed
Neljapäev, 15.12.2022 16:00, nõlvaku lasteaed, nõlvaku lasteaed


Neeme Mudila Lasteaed Tantsuline Iluvõimlemine
Treeningrühma kirjeldusTeisipäev 15.00-15.30
Kuutasu28.00
Registreerimine
Järgmised tunnidTeisipäev, 29.11.2022 15:00, Neeme Mudila Lasteaed, Neeme Mudila Lasteaed
Teisipäev, 06.12.2022 15:00, Neeme Mudila Lasteaed, Neeme Mudila Lasteaed
Teisipäev, 13.12.2022 15:00, Neeme Mudila Lasteaed, Neeme Mudila Lasteaed


Päikesejänku Lastaed Tantsuline Iluvõimlemine
Treeningrühma kirjeldusGrupp 1 (Invaliidi 5) kell 15.30-16.00
Grupp 2(Liivalaia 7) kell 16.15-16.45
Kuutasu28.00
Registreerimine
Järgmised tunnidTeisipäev, 29.11.2022 15:30, päikesejänku lasteaed, päikesejänku la, invaliidi 5 ja liivalaia 7
Teisipäev, 06.12.2022 15:30, päikesejänku lasteaed, päikesejänku la, invaliidi 5 ja liivalaia 7
Teisipäev, 13.12.2022 15:30, päikesejänku lasteaed, päikesejänku la, invaliidi 5 ja liivalaia 7


Padriku Lasteaed Tantsuline Iluvõimlemine
Treeningrühma kirjeldusReede 16.30-17.00
Kuutasu28.00
Registreerimine
Järgmised tunnidReede, 02.12.2022 16:30, padriku lasteaed, padriku lasteaed Padriku tee 10
Reede, 09.12.2022 16:30, padriku lasteaed, padriku lasteaed Padriku tee 10
Reede, 16.12.2022 16:30, padriku lasteaed, padriku lasteaed Padriku tee 10


Pallipõnn Lasteaed Tantsuline Iluvõimlemine
Treeningrühma kirjeldusKolmapäev 15.15-15.45 (Grupp1) 15.50-16.20 (Grupp 2)
Kuutasu28.00
Registreerimine
Järgmised tunnidKolmapäev, 30.11.2022 15:15, Pallipõnn Lasteaed, Akadeemia tee 50
Kolmapäev, 07.12.2022 15:15, Pallipõnn Lasteaed, Akadeemia tee 50
Kolmapäev, 14.12.2022 15:15, Pallipõnn Lasteaed, Akadeemia tee 50


Põnnipesa Lasteaed Tantsuline Iluvõimlemine
Treeningrühma kirjeldusReedeti 16.45-17.30



Kuutasu28.00
Registreerimine


Peetri Lasteaia laste Tantsuline Iluvõimlemine
Treeningrühma kirjeldusEsmaspäev 16.30-17.00 (Peetri Kool A-saal)
Kuutasu28.00
Registreerimine
Järgmised tunnidEsmaspäev, 05.12.2022 16:30, Peetri Kool, Pargi Tee 6
Esmaspäev, 12.12.2022 16:30, Peetri Kool, Pargi Tee 6
Esmaspäev, 19.12.2022 16:30, Peetri Kool, Pargi Tee 6


Pelguranna Lasteaed Tantsuline Iluvõimlemine
Treeningrühma kirjeldusReedel 17.00-17.30
Kuutasu28.00
Registreerimine
Järgmised tunnidReede, 02.12.2022 17:00, pelguranna lasteaed, Pelguranna 49
Reede, 09.12.2022 17:00, pelguranna lasteaed, Pelguranna 49
Reede, 16.12.2022 17:00, pelguranna lasteaed, Pelguranna 49


Pirita Lasteaed Tantsuline Iluvõimlemine
Treeningrühma kirjeldusReede 15.45-16.30
Kuutasu28.00
Registreerimine
Järgmised tunnidReede, 02.12.2022 15:45, Pirita lasteaed, E. Bornhöhe tee 10
Reede, 09.12.2022 15:45, Pirita lasteaed, E. Bornhöhe tee 10
Reede, 16.12.2022 15:45, Pirita lasteaed, E. Bornhöhe tee 10


Pirita-Kose Lasteaed Tantsuline Iluvõimlemine
Treeningrühma kirjeldusNeljapäev 16.40-17.25
Kuutasu28.00
Registreerimine
Järgmised tunnidNeljapäev, 01.12.2022 16:30, Pirita-Kose Lasteaed, Kose tee 58
Neljapäev, 08.12.2022 16:30, Pirita-Kose Lasteaed, Kose tee 58
Neljapäev, 15.12.2022 16:30, Pirita-Kose Lasteaed, Kose tee 58


Rannamõisa Lasteaed Tantsuline Iluvõimlemine
Treeningrühma kirjeldusAlustame sügis 2022!
Kuutasu28.00
Registreerimine


Rõõmutarekese Lasteaed Tantsuline Iluvõimlemine
Treeningrühma kirjeldusKolmapäev 16.00-16.45
Kuutasu28.00
Registreerimine


Sõnajala Lasteaed Tantsuline Iluvõimlemine
Kuutasu28.00
Registreerimine
Järgmised tunnidTeisipäev, 29.11.2022 15:00, Sõnajala Lasteaed , Turu tee 23
Teisipäev, 06.12.2022 15:00, Sõnajala Lasteaed , Turu tee 23
Teisipäev, 13.12.2022 15:00, Sõnajala Lasteaed , Turu tee 23


Taaramäe Lasteaed Tantsuline Iluvõimlemine
Treeningrühma kirjeldusProovitreening 07.09
Kuutasu28.00
Registreerimine
Järgmised tunnidKolmapäev, 30.11.2022 16:30, Taaramäe Lasteaed, Ehituse 26
Kolmapäev, 07.12.2022 16:30, Taaramäe Lasteaed, Ehituse 26
Kolmapäev, 14.12.2022 16:30, Taaramäe Lasteaed, Ehituse 26


TARTU Annike Lasteaed
Treeningrühma kirjeldusEsmaspäeval 16.00-16.30
Kuutasu28.00
Registreerimine
Järgmised tunnidEsmaspäev, 05.12.2022 16:00, tartu lasteaed annike, Anne 9
Esmaspäev, 12.12.2022 16:00, tartu lasteaed annike, Anne 9
Esmaspäev, 19.12.2022 16:00, tartu lasteaed annike, Anne 9


TARTU Hellik Lasteaed Tantsuline Iluvõimlemine
Treeningrühma kirjeldusEsimene TASUTA proovitund 05.09 kell 15.15-15.45
Kuutasu28.00
Registreerimine
Järgmised tunnidKolmapäev, 30.11.2022 16:15, hellik lasteaed, hellik lasteaed
Kolmapäev, 07.12.2022 16:15, hellik lasteaed, hellik lasteaed
Kolmapäev, 14.12.2022 16:15, hellik lasteaed, hellik lasteaed


TARTU Kivike Lasteaed
Treeningrühma kirjeldusReedeti Grupp 1 kell 15.40-16.10 ja Grupp 2 kell 16.15-16.45
Kuutasu28.00
Registreerimine
Järgmised tunnidReede, 02.12.2022 15:40, tartu lasteaed kivike , Kivi 44
Reede, 09.12.2022 15:40, tartu lasteaed kivike , Kivi 44
Reede, 16.12.2022 15:40, tartu lasteaed kivike , Kivi 44


TARTU Krõll lasteaia tantsuline iluvõimlemine
Kuutasu28.00
Registreerimine


TARTU Meelespea Lasteaed Tantsuline Iluvõimlemine
Treeningrühma kirjeldusTASUTA Proovitreening Septembris!
Kuutasu28.00
Registreerimine


TARTU Naerumaa Lasteaed Tantsuline Iluvõimlemine
Treeningrühma kirjeldusTeisipäev 16.00-16.30
Kuutasu28.00
Registreerimine
Järgmised tunnidTeisipäev, 29.11.2022 16:00, naerumaa lasteaed, naerumaa lasteaed
Kolmapäev, 30.11.2022 16:00, naerumaa lasteaed, naerumaa lasteaed
Teisipäev, 06.12.2022 16:00, naerumaa lasteaed, naerumaa lasteaed


TARTU Poku Lasteaed Tantsuline Iluvõimelmine
Treeningrühma kirjeldusKolmapäev 15.15-15.45

Esimene proovitreening 14.09.
Kuutasu28.00
Registreerimine
Järgmised tunnidKolmapäev, 30.11.2022 15:15, Poku lasteaed TARTU, Anne 69
Kolmapäev, 30.11.2022 15:15, Poku lasteaed TARTU, Anne 69
Kolmapäev, 07.12.2022 15:15, Poku lasteaed TARTU, Anne 69


TARTU Tripsiku Lasteaed Tantsuline Iluvõimlemine
Treeningrühma kirjeldus3 gruppi:

Teisipäev 16.00-16.30 ja 16.40-17.10 suuremad Triinu ja Taavi maja.

Kolmapäev 16.00-16.30 Sipsiku maja.
Kuutasu28.00
Registreerimine
Järgmised tunnidTeisipäev, 29.11.2022 16:00, Tartu Tripsiku lasteaed, Kaunase pst 67
Kolmapäev, 30.11.2022 16:00, Tartu Tripsiku lasteaed, Kaunase pst 67
Teisipäev, 06.12.2022 16:00, Tartu Tripsiku lasteaed, Kaunase pst 67


Teelahkme Lasteaed Tantsuline Iluvõimlemine
Treeningrühma kirjeldusAlustame septembris!
Kuutasu28.00
Registreerimine


Tuule Lasteaed Tantsuline Iluvõimlemine
Treeningrühma kirjeldusEsimene TASUTA proovitrenn 08.09 kell 16.00.

Registreerimine avatud!
Kuutasu28.00
Registreerimine
Järgmised tunnidNeljapäev, 01.12.2022 16:00, Tuule Lasteaed, Paekaare 38
Neljapäev, 08.12.2022 16:00, Tuule Lasteaed, Paekaare 38
Neljapäev, 15.12.2022 16:00, Tuule Lasteaed, Paekaare 38


Vaida Lasteaed Pillerpall Tantsuline Iluvõimlemine
Treeningrühma kirjeldusEsmaspäev 15.25-15.55 (nooremad) 16.10-16.40 (vanemad)
Kuutasu28.00
Registreerimine
Järgmised tunnidEsmaspäev, 05.12.2022 15:25, Vaida LA pillerpall, Vana-Vaida tee 28
Esmaspäev, 12.12.2022 15:25, Vaida LA pillerpall, Vana-Vaida tee 28
Esmaspäev, 19.12.2022 15:25, Vaida LA pillerpall, Vana-Vaida tee 28


Võsukese Lasteaed Tantsuline Iluvõimlemine
Treeningrühma kirjeldusTreeningud algavad oktoobris!
Kuutasu28.00
Registreerimine
Järgmised tunnidTeisipäev, 29.11.2022 16:00, Võsukese Lasteaed, Laste, Jüri, 75305
Teisipäev, 06.12.2022 16:00, Võsukese Lasteaed, Laste, Jüri, 75305
Teisipäev, 13.12.2022 16:00, Võsukese Lasteaed, Laste, Jüri, 75305