Meist

ProDance Tantsustuudio tantsutrenni on oodatud kõik tantsuhuvilised olenemata varasemast tantsukogemusest ja vanusest. Tantsutrennides arendame rütmitunnetust ning õpime koreograafiaid. Tantsutrenn loob positiivseid emotsioone. Noorimad tantsijad, kes Prodance’i stuudiotes harjutamas käivad, on 2-aastased. Kõige väiksematele on loodud nimelt tantsulise iluvõimlemise grupid, kus saab esimese trennikogemuse ja seda läbi arendavate ning mitmekülgsete treeningute. ProDance teeb koostööd lisaks koolidele ka lasteaedadega Tallinnas, Harjumaal ja Tartus, kus toimuvad samuti lastele showtantsu, cheerleadingu, rahvatantsu, akrobaatika & iluvõimlemise treeningud. Asukohtadega saab tutvuda Menüüs Treeningute alt.

ProDance Tantsukool on Eesti Hariduse Infosüsteemis ja Spordiregistris registreeritud erahuvikoolina ja omab tegevusluba treeningute läbiviimiseks. ProDance Tantsustuudio koolituskuludelt on võimalik taodelda 20% tulumaksutagastust.

Info & küsimused: info@prodance.ee

Treeningutele registreerimine: bron@prodance.ee

Arved & maksmine: arved@prodance.ee

Laagrid: workshop@prodance.ee  info@lastelaagrid.ee

ProDance Tantsustuudio asutajad on Lilian Veetamm ja Grisse Koppel. Meie eesmärk on pakkuda Eesti eri piirkondades kõikidele lastele parimaid ja kvaliteetseid treeninguid ing teha kõik kummutamaks arusaama, et kõige lahedamad trennid on ainult Tallinnas. Igal aastal toob sügis ProDance’ile uusi koostööpartnereid- ikka selleks, et tants jõuaks iga lapseni.