Meist

ProDance Tantsustuudio tantsutrenni on oodatud kõik tantsuhuvilised olenemata varasemast tantsukogemusest ja vanusest. Tantsutrennides arendame rütmitunnetust ning õpime koreograafiaid. Tantsutrenn loob positiivseid emotsioone. Noorimad tantsijad, kes Prodance’i stuudiotes harjutamas käivad, on 2-aastased. Kõige väiksematele on loodud nimelt tantsulise iluvõimlemise grupid, kus saab esimese trennikogemuse ja seda läbi arendavate ning mitmekülgsete treeningute. ProDance teeb koostööd lisaks koolidele ka lasteaedadega Tallinnas, Harjumaal ja Tartus, kus toimuvad samuti lastele showtantsu, cheerleadingu, rahvatantsu, akrobaatika & iluvõimlemise treeningud. Asukohtadega saab tutvuda Menüüs Treeningute alt.

ProDance Tantsukool on Eesti Hariduse Infosüsteemis ja Spordiregistris registreeritud erahuvikoolina ja omab tegevusluba treeningute läbiviimiseks. ProDance Tantsustuudio koolituskuludelt on võimalik taotleda 20% tulumaksutagastust.

Info & küsimused: info@prodance.ee

TARTU FILIAAL: tartu@prodance.ee

Treeningutele registreerimine: bron@prodance.ee

Arved & maksmine: arved@prodance.ee

Laagrid: workshop@prodance.ee  info@lastelaagrid.ee

ProDance Tantsustuudio asutajad on Lilian Veetamm ja Grisse Koppel. Meie eesmärk on pakkuda Eesti eri piirkondades kõikidele lastele parimaid ja kvaliteetseid treeninguid ing teha kõik kummutamaks arusaama, et kõige lahedamad trennid on ainult Tallinnas. Igal aastal toob sügis ProDance’ile uusi koostööpartnereid- ikka selleks, et tants jõuaks iga lapseni.

ProDance Tantsukooli missioon ja visioon:

  • Töötajate arendamine: investeerime oma treeneritesse ja töötajatesse, pakkudes pidevat koolitust ja võimalusi professionaalseks kasvuks. Usume, et õnnelik ja motiveeritud meeskond on meie edu jaoks hädavajalik.
  • Õppekava uuendus: püsime tantsuhariduse esirinnas, uuendades ja laiendades pidevalt oma õppekava. Kohandume esilekerkivate suundumustega et pakkuda oma õpilastele parimaid õppimiskogemusi.
  • Vanemate kaasamine: soodustame vanemate kaasamist ja avatud suhtlemist. Usume, et vanemad on lapse edu lahutamatu osa ning pakume vanematele ressursse ja võimalusi oma lapse tantsu teekonnal osalemiseks.
  • Haldame oma ressursse heaperemehelikult, et tagada meie ettevõtte pikaajaline jätkusuutlikkus. See hõlmab vastutustundlikku eelarvestamist, investeeringuid rajatistesse ja seadmetesse ning usaldusväärset finantsplaneerimist.
  • Tagasiside ja täiustamine: otsime aktiivselt õpilastelt, vanematelt ja töötajatelt tagasisidet, et oma programme ja teenuseid pidevalt täiustada. Hindame kõigi sidusrühmade panust ja kasutame seda positiivsete muutuste edendamiseks.
  • ProDance Tantsukool ei ole ainult tantsu- ja võimlemiskool; see on koht, kus lapsed saavad liikumise jõul lõbutsedes areneda, õppida ja kasvada. Oleme pühendunud oma missioonile, visioonile ja väärtustele kõiges, mida teeme, ning ootame innustada järgmise põlvkonna tantsijaid ja võimlejaid.