Showtants & Cheerleading

Showtantsu treeningute põhirõhk on pandud tantsule, mille läbi arendame koordinatsiooni, painduvust, vastupidavust ja esinemisjulgust. Tantsutrennides on rõhk ka teistel üldfüüsilitel elementidel- venitus, lihashooldus, akrobaatika ja ballett. Lisaks showtantsule on põimitud sisse palju muid erinevaid tantsustiile. Igal hooajal käime kõikide tantsugruppidega esinemas. Osaleme erinevatel tantsuvõistlustel nagu Kuldne Karikas & Koolitants. Lisaks muud väiksemad esinemised erinevatel üritustel. ProDance Tantsustuudio koolituskuludelt on võimalik taodelda 20% tulumaksutagastust.

Treeningute asukohad:

  • Viimsi 
  • Laagri 
  • Peetri Kool
  • Kindluse Kool
  • Kristiine
  • Lagedi Kool
  • Loo Kool
  • Kallavere  Kool
  • Rahumäe Kool
  • Muraste Kool
  • Saue Spordikeskus
  • Südalinna Kool
  • Kiili Gümnaasium
  • Kuusalu Spordikeskus
  • Tabasalu Spordikeskus
  • Gustav Adolfi Gümnaasium
  • Peetri Pesapuu Perekeskus
  • Kindluse Kool
  • Kostivere 
  • Kose Kool
  • Saku
  • Saksa Gümnaasium

Treeningrühmade info:

 

Gustav Adolfi Gümnaasium Showtants 6-11a.
Treeningrühma kirjeldusEsmaspäev 14.30-15.25



Kuutasu45.00
Registreerimine


Kadrioru Saksa Gümnaasiumi Kivimurru Showtants
Treeningrühma kirjeldusTeisipäev 15.00-15.55
Kuutasu40.00
Registreerimine


Kallavere Kool Showtants 6-11a.
Treeningrühma kirjeldusTeisipäev 14.30-15.25

Kuutasu25.00
Registreerimine


Kiili Gümnaasium Showtants 10-12.klass
Treeningrühma kirjeldusEsmaspäev 17.00-17.55
Kuutasu30.00
Registreerimine


Kiili Gümnaasium Showtants Lapsed
Treeningrühma kirjeldusEsmaspäev 14.00-14.55
Kuutasu40.00
Registreerimine
Järgmised tunnidEsmaspäev, 06.02.2023 14:00, Kiili Gümnaasium, Kooli 2
Esmaspäev, 13.02.2023 14:00, Kiili Gümnaasium, Kooli 2
Esmaspäev, 20.02.2023 14:00, Kiili Gümnaasium, Kooli 2


Kindluse Kooli Showtants
Treeningrühma kirjeldusEsmaspäev ja Kolmapäev 14.00.-15.00


Kuutasu55.00
Registreerimine
Järgmised tunnidEsmaspäev, 06.02.2023 14:00, Kindluse Spordihoone, Roheluse tee 4
Kolmapäev, 08.02.2023 14:00, Kindluse Spordihoone, Roheluse tee 4
Esmaspäev, 13.02.2023 14:00, Kindluse Spordihoone, Roheluse tee 4


Kose Gümnaasium Showtants
Kuutasu40.00
Registreerimine
Järgmised tunnidKolmapäev, 08.02.2023 14:00, Kose Kultuurikeskus, Hariduse 2, Kose
Kolmapäev, 08.02.2023 14:00, Kose Kultuurikeskus, Hariduse 2, Kose
Kolmapäev, 08.02.2023 14:00, Kose Kultuurikeskus, Hariduse 2, Kose


Kostivere Kool Showtants
Treeningrühma kirjeldusEsmaspäev 14.30.15.15
Kuutasu30.00
Registreerimine


Kristiine Showtants Lapsed 6-10a.
Treeningrühma kirjeldusTeisipäev 16.20-17.15

Kuutasu39.00
Registreerimine


Kristiine Showtants Noored
Treeningrühma kirjeldusNeljapäev 15.00-15.55
Kuutasu40.00


Kuusalu Spordikeskus Showtants 12-18.a
Treeningrühma kirjeldusTeisipäev 18.00-18.55
Kuutasu30.00
Registreerimine
Järgmised tunnidTeisipäev, 07.02.2023 18:00, Kuusalu spordikeskus, Rihumäe
Teisipäev, 14.02.2023 18:00, Kuusalu spordikeskus, Rihumäe
Teisipäev, 21.02.2023 18:00, Kuusalu spordikeskus, Rihumäe


Kuusalu Spordikeskus Showtants 7-12a.
Treeningrühma kirjeldusTeisipäev 16.00-16.55


Kuutasu30.00
Registreerimine
Järgmised tunnidTeisipäev, 07.02.2023 16:00, Kuusalu spordikeskus, Rihumäe
Kolmapäev, 08.02.2023 16:00, Kuusalu spordikeskus, Rihumäe
Teisipäev, 14.02.2023 16:00, Kuusalu spordikeskus, Rihumäe


Lagedi Showtants
Treeningrühma kirjeldusKolmapäev
Kuutasu40.00
Registreerimine


Loo Kultuurikeskus Täiskasvanute Showtants
Treeningrühma kirjeldusNeljapäev 18.00-18.55
Kuutasu35.00
Registreerimine


Loo Showtants 1-4.klass
Treeningrühma kirjeldusEsmaspäev 14.30-15.25

Kuutasu40.00
Registreerimine
Järgmised tunnidEsmaspäev, 06.02.2023 14:30, Loo Kultuurikeskus, Kuusiku tee 1a
Esmaspäev, 13.02.2023 14:30, Loo Kultuurikeskus, Kuusiku tee 1a
Esmaspäev, 20.02.2023 14:30, Loo Kultuurikeskus, Kuusiku tee 1a


Loo Showtants 4-9.klass
Treeningrühma kirjeldusNeljapäev 18.00-18.55
Kuutasu40.00
Registreerimine


Muraste Kool Showtants 6-10a.
Treeningrühma kirjeldusKolmapäev 14.30-15.30


Kuutasu40.00
Registreerimine
Järgmised tunnidKolmapäev, 08.02.2023 14:30, Muraste Kool, Lee Tee 9
Kolmapäev, 15.02.2023 14:30, Muraste Kool, Lee Tee 9
Kolmapäev, 22.02.2023 14:30, Muraste Kool, Lee Tee 9


Peetri Kool Showtants
Treeningrühma kirjeldusTeisipäev 14.00-14.45 (A-saal)
Neljapäev 14.00-15.00 (A-saal)

Kuutasu55.00
Registreerimine
Järgmised tunnidTeisipäev, 07.02.2023 14:00, Peetri Kool, Pargi Tee 6
Neljapäev, 09.02.2023 14:00, Peetri Kool, Pargi Tee 6
Teisipäev, 14.02.2023 14:00, Peetri Kool, Pargi Tee 6


Rahumäe Kool Showtants
Treeningrühma kirjeldusReedel 15.25-16.30
Kuutasu40.00
Järgmised tunnidReede, 03.02.2023 15:30, Rahumäe Kool, Vabaduse puiestee 50
Reede, 10.02.2023 15:30, Rahumäe Kool, Vabaduse puiestee 50
Reede, 17.02.2023 15:30, Rahumäe Kool, Vabaduse puiestee 50


Rahumäe Kool Showtants Lapsed 6-10a.
Treeningrühma kirjeldus
Kuutasu39.00
Registreerimine


Südalinna Kool Showtants 6-10.a
Treeningrühma kirjeldusEsmaspäev 15.00-15.55

Kuutasu39.00
Registreerimine


Saue Spordikeskus Showtants 6-10.a
Treeningrühma kirjeldusEsmaspäev 13.00-13.55
Kuutasu39.00
Registreerimine


Saue Spordikeskus Showtants 10-12.a
Treeningrühma kirjeldusReede 16.30-17.25
Kuutasu39.00
Registreerimine


Vaida Kool Showtants
Treeningrühma kirjeldusAlustame septembris!
Kuutasu40.00
Registreerimine


Viimsi Showtants 7-9.a
Treeningrühma kirjeldusEsmaspäev 16.00-16.55

Kuutasu40.00
Registreerimine


Viimsi Showtants 9-16.a
Treeningrühma kirjeldusEsmaspäev ja kolmapäev 18.30-19.25
Kuutasu50.00
Registreerimine
Järgmised tunnidEsmaspäev, 06.02.2023 18:00, Artiumi treeningsaal, Randvere tee 20, Viimsi
Kolmapäev, 08.02.2023 18:00, Artiumi treeningsaal, Randvere tee 20, Viimsi
Esmaspäev, 13.02.2023 18:00, Artiumi treeningsaal, Randvere tee 20, Viimsi